Wydanie nr 20/2019, Niedziela 20.01.2019
imieniny: pokaż (4 imiona)Dobiegniew, Fabian, Dobrożyźń, Sebastian
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Porozmawiaj z windykatorem, nie szukaj opinii na forach

Porozmawiaj z windykatorem, nie szukaj opinii na forach fot. Porozmawiaj z windykatorem, nie szukaj opinii na forach
Otrzymujesz wiadomości od GetBack? Myślisz, że nie istnieje rozwiązanie, które pomoże Ci raz na zawsze wyjść z długu? Zamiast szukać opinii na forach, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, które pomogą Ci skutecznie spłacić Twoje zasłużenie.

Nowoczesna windykacja to nie nękanie

 

Innowacyjna windykacja opiera się na wzajemnej pomocy i współpracy dłużnika oraz windykatora. Już od dawna nie stosuje się praktyk, które mają za zadanie Cię zastraszyć. Zarówno Ty, jak i firma zarządzająca wierzytelnościami, macie ten sam cel - spłacenie długu. To dlatego możesz jej zaufać i wspólnie wybrać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Firma GetBack oferuje jasne zasady współpracy. Wyróżnia się profesjonalną obsługą osób zadłużonych i skutecznością prowadzonych działań. Dzięki temu, że pracują w niej wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, wie, w jaki sposób pomóc zadłużonym.

Jak pozbyć się zadłużenia?

 

Jeśli otrzymujesz od GetBack smsy, od skutecznej spłaty długu dzieli Cię zaledwie jeden krok. Co istotne, to Ty zadecydujesz, z jakiego skorzystasz rozwiązania. Możesz osobiście złożyć wizytę w biurze GetBack i indywidualnie dopasować warunki spłaty zadłużenia tak, by w znaczący sposób nie obciążyć swojego budżetu, a jednocześnie małymi krokami pozbywać się długu. Szczera rozmowa i przedstawienie swojej sytuacji finansowej są konieczne, by ustalić warunki ugody. Konieczne jest jedynie zabranie ze sobą dowodu osobistego. Problem zadłużenia możesz rozwiązać bez wychodzenia z domu, poprzez rozmowę z doradcą przez telefon lub online. Masz także możliwość umówienia się na zupełnie darmowe spotkanie z negocjatorem , który pomoże Ci w zrozumieniu skąd wziął się Twój dług i jak unikać w przyszłości podobnych sytuacji. To dogodny sposób na szybkie i komfortowe załatwienie sprawy. Negocjator przedstawi Ci kilka możliwości wyjścia z długu, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie. Indywidualne podejście do sprawy, to z pewnością ogromna zaleta GetBack. Firma rozumie Twoje położenie, dlatego proponuje dogodne dla Ciebie warunki spłaty.

Porozmawiaj z windykatorem, nie szukaj opinii na forach

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Nie wierz im
Nie wierz im 20.04.2018, 01:42
Co za bzdury. Po pierwsze firmy windykacyjne kupują w worku za 10% wartości niesprawdzone wierzytelności. Są to albo długi nieistniejące, albo przeterminowane. Ja byłam nękana przez firmę Presco (czy coś takiego), której profesjonalizm był zerowy, za nieistniejący dług. Kosztowało mnie to 3 miesiące szarpaniny, ale udowodniłam swoje racje. Na koniec dowiedziałam się, że i tak mnie kiedyś dopadną. Niedawno zgłosił się do mnie Getback, ale teraz już się nie dam wmanewrować. Wiem, że nie mam i nie miałam długów, nie będę szukała papierów sprzed 15 lat. Niech mnie pozwą do sądu i tam pokażą kwity, to i ja wtedy poszukam swoich. W moim przypadku nękali mnie nieprofesjonalni naciągacze, w dodatku tak tępi, że nawet zaskoczony człowiek ciupasem mógł ich zbić z pantałyku. Pamiętaj, że firma doskonale rozumie twoje położenie i dlatego proponuje ci dogodne warunki spłaty długu, którego nie masz