Wydanie nr 21/2019, Poniedziałek 21.01.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Agnieszka, Patrokles, Epifani, Jarosław, Jarosława, Krystiana, Józefa, Awit, Awita
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Burmistrz Malborka z wizytą w firmie Nyborg-Mawent S.A. - 05.03.2018

Burmistrz Malborka z wizytą w firmie Nyborg-Mawent S.A. - 05.03.2018 fot. 82-200.pl
W poniedziałek 5 marca br. Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski wraz z zastępcą Janem Tadeuszem Wilkiem odwiedzili kolejną malborską firmę, tym razem Nyborg - Mawent S.A.

Nyborg-Mawent S.A. projektuje i produkuje wentylatory przemysłowe na rynek lądowy, morski i offshore od ponad 60 lat. Specjalizuje się w produkcji wentylatorów spalin wyciągowych i wspomagających do kotłów węglowych, zasilanych biomasą lub innymi paliwami. Wentylatory te wykorzystywane są m.in. w przemyśle energetycznym, elektromaszynowym, lekkim, stalowym, stoczniowym, mechanicznym, rolno–spożywczym, chemicznym i w wielu innych. Podstawowe rynki, obsługiwane przez grupę to oprócz Polski – Skandynawia, Europa Zachodnia, Bliski i Daleki Wschód. Nyborg-Mawent S.A. posiada własne biuro badań i rozwoju, a także laboratorium wdrożeniowo-pomiarowe, dzięki czemu jest w stanie przygotować dowolne rozwiązanie pod wymagania klienta, a także zaproponować szeroki wachlarz usług pomiarowo-kontrolnych.

Wizyta burmistrza i jego zastępcy była doskonałą okazją do zapoznania się z bieżącymi potrzebami firmy oraz koniecznością poprawy jakości miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Burmistrz zapewnił władze spółki o wsparciu działań, zmierzających do poprawienia jakości tego parkingu. Rozmawiano także o przygotowaniach do wielomilionowej inwestycji zwiększającej powierzchnię produkcyjną, na które wydano już pozwolenie na budowę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto : 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
looki
looki 13.03.2018, 13:08
A czemu oprowadzający bez kasku? Chyba że to specjalna czapka- wzmocniona.
Zakład jakiś pusty- jeden pracownik na zdjęciach, pełna robotyzacja :)
OLA
OLA 12.03.2018, 16:50
Proponuję władzy spacer w kierunku tzw amfiteatru górą od osiru błoto po kolana dojazd traktorem lub czołgiem
ccc
ccc 12.03.2018, 15:51
Panowie burmistrzowie pomimo pieszych przechadzek zaczęliby w ich trakcie zauważać jak zaniedbane są miejskie ulice pełne dziur i brudu. Nad nimi czuwa prezes ZGKiM, może czas na wnioski co do tej świetlanej postaci.
Ochucki
Ochucki 12.03.2018, 11:59
To dobrze że burmistrz szanuje wszystkich malborskiej przedsiębiorców a nie tylko kumpli Rycha jak w poprzedniej kadencji.
M-k
M-k 12.03.2018, 09:36
Jak za czasów Gierka , wizyty w zakładach pracy, cóż przyzwyczajenie partyjne pozostaje.Wybory blisko to ,,POMOŻECIE " potrzebne. Trawę też malowali na zielono wszak do wiosny jeszcze trochę.