Wydanie nr 295/2018, Poniedziałek 22.10.2018
imieniny: pokaż (7 imion)Filip, Sewer, Kordula, Marek, Kordian, Abercjusz, Alodia
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Dramatyczna akcja na moście. Mundurowi zachowali zimną krew do końca.

10 maja około godziny 11.00 dyżurny malborskiej komendy został powiadomiony, że na moście betonowym, na barierce stoi mężczyzna i chce skoczyć do rzeki. Natychmiast wysłał na miejsce dwa patrole policji.

Policjanci na miejscu zastali mężczyznę, który stał na barierce i krzyczał, żeby się do niego nie zbliżać, bo skoczy. Wtedy jeden z policjantów zaczął rozmawiać z mężczyzną i przekonywać go, żeby zszedł z barierki. . W rozmowie z mężczyzną dzielnicowy ustalił, że ma problemy osobiste i faktycznie chce targnąć się na swoje życie. W tym czasie drugi dzielnicowy był w stałym kontakcie z dyżurnym, który już koordynował akcję ratunkową powiadamiając straż pożarną i pogotowie
ratunkowe, a patrolowcy w bezpiecznej odległości byli gotowi do wkroczenia do akcji. W końcu dzielnicowemu po kilkunastominutowej rozmowie udało się przekonać mężczyznę, żeby podał mu rękę i wtedy został zdjęty z barierki. Mundurowi przekazali desperata ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.

Dzięki doświadczeniu zawodowemu dzielnicowych sierż, sztab Zbigniewa Wiewiórka i asp. Rafała Cielasińskiego, które pozwoliło zachować policjantom spokój i zimną krew życie tego malborczyka zostało uratowane.

Informacja:
mł.asp.Sylwia Kowalewska

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mar
mar 16.05.2018, 18:55
jakie problemy 15 min wczesniej widziałem jak skoczył był z kumplem i laską wszyscy nawaleni ale dopłynięcie do brzegu sprawnie mu poszło szkoda zmarnowanego czasu funkcjonariuszy
Salowa
Salowa 13.05.2018, 16:57
.............................SKANDAL....................Wy tu w Malborku o pierdołach a tam w Warszawie w Szpitalu na Szaserów zero tłumów. A na naszych oczach już od tygodnia schodzi w samotności opuszczony, zapomniany jak jakiś kloszard na "KOLANO" /nie tylko/ jeden z ostatnich Dyktatorów współczesnego Świata - Prezes "MORDA" Jarosław i o tym nie piszecie ani słowa ! Żegnaj wodzu !
Zuza
Zuza 12.05.2018, 16:28
Słaby aktor!jesli ktoś chce ze sobą skończyć to nie wystawia sie do szału z nadzieja ze go zobaczą i poproszą zeby jednak zaniechał swoich planów.Powinien dostać rachunek za koszt akcji.
Zuza
Zuza 14.05.2018, 12:49
A jeszcze tak dla uzupełnienia!Dlaczego nie chciał skakać pare metrów bliżej na betowa ścieżkę pod wiaduktem!byloby pewniejsze.I niech sie nikt nie bulwersuje ze tak pisze!Jesli ktoś myśli poważnie o skończeniu ze sobą to nie robi takiej publiki.
Uczeń
Uczeń 12.05.2018, 11:47
Mógł zostać bohaterem ! A wyszedł na durnia ! Tchórz !
Pisior
Pisior 11.05.2018, 20:57
......................zamiast mu pomóc zrealizować marzenia to oni podali mu rękę. Uważam, że powinni ponieść karę !