Wydanie nr 143/2019, Czwartek 23.05.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Biedronka w Kałdowie już niemal gotowa. Znamy termin otwarcia

Remont Biedronki w Kałdowie potrwa jeszcze kilka dni. Nie będzie likwidacji.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok to okres szczególny dla każdego z nas. Ten wyjątkowy czas wiąże się również nierozerwalnie ze wzmożonymi zakupami w sklepach, gdzie kupujemy różne rzeczy niezbędne do przygotowania Świąt, a także prezenty dla naszych najbliższych. 

Z tego też powodu z zapytaniem o powody zamknięcia Biedronki w Kałdowie (Malbork) zwrócił się do naszej redakcji jeden z mieszkańców. Przypominamy, że jest to jedyny supermarket w tej okolicy. Najbliższe punkty znajdują się dopiero w samym Malborku.

Jak tłumaczy Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A., powodem była modernizacja wielu placówek w całej Polsce, jak i tej w Kałdowie przy ul. Głównej.

 

 - Dla komfortu zakupów klientów tej placówki zapewnione będzie przestronne wnętrze – powierzchnia sali sprzedaży ma ponad 600 m2. - pisze Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży.

 

W modernizowanych Biedronkach zmienia się wyposażenie sklepu, które zostaje oparte na nowszych technologiach. W placówkach montowane jest oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze. Te ostatnie wykorzystują gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 ("clean technology"), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.


 - Zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań wpływa na komfort zakupów, a jednocześnie przyczynia się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – dodaje menadżer. 


W ramach modernizacji sklepów Biedronka, zmienia się nie tylko wnętrze placówek, ale i ich wygląd zewnętrzny. - Inwestycje prowadzone na zewnątrz sklepów polegają na odnowieniu elewacji, w tym m.in. zastosowaniu nowej kolorystyki czy przeszklonych witryn. W miarę możliwości powiększany jest też parking lub wprowadzane są zmiany w jego układzie w zależności od lokalnych potrzeb przy zabezpieczeniu miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, oznaczanych na niebiesko.

 

Otwarcie sklepu Biedronka w Malborku przy ul. Głównej 2 zaplanowane jest na ten tydzień 

Dawid Bochon

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kam
Kam 05.12.2018, 11:08
Kiedy dokładnie otwarcie jest?
komtur
komtur 04.12.2018, 07:42
Ale się czepiacie. Może nie lubi swojej :P
mieszkanka
mieszkanka 03.12.2018, 17:39
czy autobus dalej będzie dowoził za dramo ?
Em
Em 03.12.2018, 22:05 (odpowiedź do mieszkanka)
Autobus dowodził do Tesco. A skąd "mieszkanka " będzie podróżować do Biedronki w Kaldowie ? Z Południa czy Piasków? ;)
Tom
Tom 03.12.2018, 19:03 (odpowiedź do mieszkanka)
Tesco organizowało dowóz a nie Biedronka.