Wydanie nr 202/2019, Niedziela 21.07.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zejście na plaże w Sztutowie naprawione, ale znak wjazdu został wyrzucony.

Zejście na plaże w Sztutowie naprawione, ale znak wjazdu został wyrzucony. fot. Facebook Gmina Sztutowo
Po sztormie w gminie Sztutowo są liczne straty. Główne zejścia na plażę udało się prawie naprawić. Zejście na plażę w Sztutowie było tak zniszczone, że trzeba było na nowo położyć fragment polbruku

Naprawy podjął się lokalny wykonawca  i już w sobotę remont został profesjonalnie zrobiony. By nawierzchnia dobrze się związała i ułożyła ustawiono znaki zakazu wjazdu. Na plażę i tak nie można wjeżdżać bez zezwolenia, ale ponieważ pieniądze na tą naprawę poszły z budżetu gminy Urząd Gminy chciał by ładny polbruk cieszył wszystkich jak najdłużej. Dziwi i rozczarowuje fakt, że ktoś z  mieszkańców wyrzucił znak, by rozjeżdżać nową nawierzchnię. 

W ten sposób nie będziemy w stanie zrobić dróg czy innych inwestycji bo kilka razy będziemy musieli wydawać nasze pieniądze na to samo.
Bardzo prosimy o szanowanie naszego wspólnego mienia i pieniędzy z budżetu. Z jednej strony jest dużo osób, które włączają się w akcje na rzecz gminy. Przykładem jest oddolna akcja sprzątania plaży po sztormie (szczegóły wkrótce). Z drugiej jednak niektórzy niszczą to co inni z mozołem zrobili. Nie ma na to naszej zgody.

Info i foto: Facebook Gmina Sztutowo

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.