Wydanie nr 236/2019, Sobota 24.08.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Michalina, Halina, Anita, Cieszymir, Bartłomiej, Joanna, Jerzy, Malina, Bartosz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Jantarze

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Jantarze fot. Facebook Szkoła Podstawowa w Jantarze
7 lutego w szkole i przedszkolu w Jantarze odbył się bal karnawałowy. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle zamieniła się w prawdziwą salę balową. Wszyscy przebrani w przepiękne stroje bawili się przy muzyce, którą zapewnił nam DJ i uczniowie klas starszych.

Najpierw zabawę miały przedszkolaki potem odbyła się dyskoteka klas I –III i najstarszych uczniów z klas IV-VIII. W szkole zaroiło się od spidermanów , policjantów, żołnierzy, księżniczek, wróżek i innych postaci. Nie zabrakło też konkursów: z krzesłami, tańca z balonem, konkursu na najładniejszy strój oraz słodkiego poczęstunku .
Uczniów odwiedził także Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami, chętne maluchy specjalnie dla niego powiedziały wierszyki lub zaśpiewały piosenki. Mikołaj zatańczył również wspólny taniec z wszystkimi dziećmi.

Dziękujemy Rodzicom oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji wspaniałej zabawy. Życzymy Wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.

Info i foto: Facebook Szkoła Podstawowa w Jantarze

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.