Wydanie nr 167/2019, Niedziela 16.06.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Szykuje się czasowe zamknięcie McDonald's. W kwietniu malborska restauracja kończy 10 lat.

  • Wydanie nr 167/2019
  • 15 lutego 2019, 15:12
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 6 komentarzy
Na cały miesiąc restauracja McDonald's w Malborku zostanie zamknięta, jednak klienci wrócą w kwietniu do rozbudowanego i nowoczesnego obiektu.

Etapowe zamykanie.

Nie tak od razu zostanie zamknięty malborski McDonald's. Do 4 marca br. klienci będą korzystali tylko z części sali, a zmotoryzowani będą mogli zamawiać w McDrive trochę dłużej, do 10 marca br.

Od 11 marca br. nastąpi całkowite zamknięcie restauracji. Ponowne otwarcie ma nastąpić 12 kwietnia br. Planowana rozbudowa ma na celu zwiększenie obszaru sali jadalnej dla klientów. Odbędzie się to (nie)stety kosztem letniego ogródka, w miejscu którego zostaną przeprowadzone prace budowlane. Dzięki temu liczba miejsc siedzących wzrośnie do 150. Brak miejsc siedzących często był problemem dla większych grup gości, którzy chcieli skorzystać z oferty malborskiej restauracji.

Nowoczesny design na 10 – lecie.

W związku z planowanym remontem, zmianie ulegnie wystrój wewnętrzny restauracji na bardziej nowoczesny design. „Będzie żółto i jaśniej” - powiedziała w rozmowie z nami Joanna Niziel z malborskiego McDonald's. Zmieni się również usytuowanie kas, które po przeprowadzonych zmianach będą znajdowały się na wprost drzwi wejściowych. Z zewnątrz wygląd budynku nie ulegnie zmianie.

To już 10 lat.

16 kwietnia 2009 r. nastąpiło huczne otwarcie restauracji McDonald's w Malborku. Nie zabrakło kolorowych balonów, wielu atrakcji i zabaw dla dzieci, a także promocji.

W tym roku malborska restauracja obchodzić będzie swoje 10 – lecie. Otwarcie w nowej odsłonie planowane jest 12 kwietnia br. i zbiegnie się z okrągłą rocznicą istnienia w naszym mieście. I tym razem nie zabraknie balonów, atrakcji i zabaw dla dzieci, a nawet ciekawych promocji. Gości będzie witał sam Ronald McDonald. Wszystkich już dziś zapraszamy do odwiedzenia restauracji w nowej odsłonie.

 

Redakcja

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mariusz
Mariusz 07.04.2019, 11:36
Każdy lubi zjeść coś w Macu. Jednak jedzenie trochę kosztuje.. Ostatnio znalazłem konkurs, w którym do wygrania karta MC Gold, na której 400 zł do wykorzystania w MC Donald's. Zostawiam link: https://link.do/mcc
Udział w konkursie jest bezpłatny. Ja już wziąłem udział, a Ty?
Klient
Klient 17.02.2019, 13:41
Zamknąć na zawsze zgadzam się to nie jest pod żadnym względem restauracja. Obsługa chyba jest zmuszana do pracy ponieważ kultura niska jest zeru a posiłki o ile można tak to nazwać są porostu zimne nie raz byłem i za każdym razem coś jak nie pomylone zimne zamówienie to następnym razem co innego. Niestety ale to nie jest Mc Donald taki jak był 10 lat temu wtedy jeszcze dbali o klienta a teraz już nie
Zdrowie
Zdrowie 16.02.2019, 06:29
Tego "MAKA" powinno się zamknąć na ZAWSZE! w trosce o ZDROWIE LUDZI,zwłaszcza DZIECI,które są PRZYSZŁOSCIĄ NARODU! ŚMIECIOWE "jedzenie",które da o sobie znać po kilku,kilkunastu latach.
icojeszcze
icojeszcze 17.02.2019, 23:41 (odpowiedź do Zdrowie)
ani ty ani twoje dzieci nie muszą tam jadać. nikt ci nie każe. to jak z papierosami i alkoholem - każdy ma swój rozum i robi co chce. są ludzie jak ja którzy lubią zjeść śmieciowe jedzenie raz na pół roku i mi z tym dobrze.
FB
FB 15.02.2019, 22:20
Niedziele będą straszne! Nie dość, że biedry i inne sklepy zamknięte, to jeszcze maka zamkną
FB
FB 15.02.2019, 22:19
Łooo matko koniec świata