Wydanie nr 167/2019, Niedziela 16.06.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Obowiązek szkolny w Gminie Sztum. Informacja dla rodziców

Obowiązek szkolny w Gminie Sztum. Informacja dla rodziców fot. pixabay.com
Prawo oświatowe zobowiązuje rodziców dziecka w wieku 16-18 lat do powiadomienia organów gminy, na której terenie dziecko mieszka, o formie spełniania obowiązku nauki i zmianach w tym zakresie.

Mając na uwadze realizację art. 35 ust. 1 i art. 41 ust. 1 ustawy Prawo oświatowe prosimy rodziców/opiekunów prawnych, których dzieci uczęszczają do szkół ponadpodstawowych lub realizują obowiązek nauki w inny sposób, o przedłożenie w terminie do 30 marca 2019 roku pisemnej informacji o formie spełniania obowiązku nauki przez syna/córkę w wieku 16 - 18 lat.

Druk powiadomienia do pobrania w Miejsko-Gminnym Zespole Oświaty w Sztumie, ul. Mickiewicza 39 pok. 46 oraz na stronie internetowej Miasta i Gminy Sztum.
Powiadomienie o miejscu spełniania obowiązku nauki należy złożyć w Miejsko-Gminnym Zespole Oświaty w Sztumie ul. Mickiewicza 39 pok. 46 lub przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Sztumie, ul. Mickiewicza 39, 82-400 Sztum.

Info: Facebook Miasto i Gmina Sztum

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Monika
Monika 13.03.2019, 10:42
CzeŚć Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na https://sexanons.eu/… jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.