Wydanie nr 167/2019, Niedziela 16.06.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uczennica Szkoły Podstawowej w Sztutowie zajęła I miejsce w finale VI Powiatowego Konkursu "Chemia w zadaniach".

Uczennica Szkoły Podstawowej w Sztutowie zajęła I miejsce w finale VI Powiatowego Konkursu fot. Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim/ Facebook Szkoła Podstawowa w Sztutowie
28 lutego 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się szósta edycja Powiatowego Konkursu „Chemia w zadaniach”.

Konkurs był skierowany do uczniów oddziałów gimnazjalnych i szkół podstawowych powiatu nowodworskiego. Pierwsze etap konkursu został przeprowadzony w szkole, a na szczeblu powiatowym szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Maria Owsińska (kl. III B) i Julian Szczepkowski (kl. VIII a).
VI Powiatowy Konkurs „Chemia w zadaniach” został objęty honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego, który ufundował nagrody dla zwycięzców oraz miłe upominki dla wszystkich uczestników.

Miło nam poinformować, że w konkursie z chemii I miejsce zdobyła Maria Owsińska ze wspaniałym wynikiem 98%. Uczniom serdecznie dziękuję za udział, gratuluję wysokich wyników i życzę dalszych sukcesów w konkursach chemicznych! Kinga Rutkowska

Info i foto: Facebook Szkoła Podstawowa w Sztutowie/ Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.