Wydanie nr 264/2019, Sobota 21.09.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Piotr Sobieraj jedzie na turniej „UEFA Region’s Cup”.

Piotr Sobieraj jedzie na turniej „UEFA Region’s Cup”. fot. pomezania.pl
Piłkarz Pomezanii Malbork, Piotr Sobieraj został powołany do 18 – osobowej kadry Pomorza Seniorów przez Grzegorza Obiałę, szkoleniowca Gromu Nowy Staw, który w tym roku pełni również funkcję trenera kadry.

Rozgrywki piłkarskie w ramach „UEFA Region’s Cup” stanowią międzynarodową platformę dla najlepszych zawodników amatorów. Głównym ich celem jest zwiększenie zainteresowania futbolem amatorskim, a także nawiązywanie kontaktów pomiędzy młodymi zawodnikami z różnych państw i odmiennych kultur, promowanie wzajemnego zrozumienia i wartości międzyludzkich, zdobywanie doświadczenia na arenie europejskiej, ale przede wszystkim wyłonienie Mistrza Polski Amatorów.

Silna grupa z Nowego Stawu.

Reprezentacja Pomorza weźmie udział w turnieju w Policach, który odbędzie się w dniach 28 – 30 czerwca br. Zawodnicy zmierzą się reprezentacjami z Zachodniego Pomorza, Wielkopolski oraz województwa kujawsko – pomorskiego.

Oprócz popularnego „Sobiego” do kadry został powołany również inny wychowanek Pomezanii Malbork, Mateusz Daukszysz, obecnie zawodnik Gromu Nowy Staw.

Drużynę Pomorza reprezentować będą także inni zawodnicy Gromu: Krzysztof Błażek, Tomasz Grabowski, Kacper Rapińczuk, Marcin Świątek, Sebastian Gwóżdż i Robert Zieliński.

Piłkarze powołani do reprezentacji Pomorskiego ZPN:

  1. Krzysztof Błażek (Grom Nowy Staw)

  2. Mateusz Daukszysz (Grom Nowy Staw)

  3. Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)

  4. Kacper Rapińczuk (Grom Nowy Staw)

  5. Marcin Świątek (Grom Nowy Staw)

  6. Sebastian Gwóżdż (Grom Nowy Staw)

  7. Robert Zieliński (Grom Nowy Staw)

  8. Łukasz Cybula (Sokół Zblewo)

  9. Mateusz Wenta (Sokół Zblewo)

  10. Dawid Klawikowski (Radunia Stężyca)

  11. Andrzej Kaszuba (Radunia Stężyca)

  12. Mateusz Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń)

  13. Piotr Skrypoczka (Jaguar Gdańsk)

  14. Piotr Sobieraj (Pomezania Malbork)

  15. Krystian Patok (GKS Przodkowo)

  16. Darek Staniaszek (Relax Ryjewo)

  17. Paweł Zamorski (Relax Ryjewo)

  18. Dawid Karczewski (Wierzyca Pelplin) 

    W sztabie drużyny, oprócz Grzegorza Obiały znalazł się również Paweł Kondziella, Marek Gałczyński i Piotr Jaworski.

    Wszystkim powołanym piłkarzom gratulujemy i życzymy owocnych rozgrywek.

    Harmonogram rozgrywek.

    28 czerwca br.

    godz. 17: Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN

    godz. 17: Wielkopolski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN

    29 czerwca br.

    godz. 11: Pomorski ZPN – Wielkopolski ZPN

    godz. 11: Zachodniopomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN

    30 czerwca br.

    godz. 11: Kujawsko-Pomorski ZPN – Pomorski ZPN

    godz. 11: Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN

Redakcja

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.