Wydanie nr 264/2019, Sobota 21.09.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Auto uderzyło w drzewo w Gościszewie. Poszkodowany w szpitalu- raport sztumskich służb mundurowych

Auto uderzyło w drzewo w Gościszewie. Poszkodowany w szpitalu- raport sztumskich służb mundurowych fot. redakcja
O wypadku w Gościszewie oraz innych interwencjach w powiecie sztumskich przeczytają Państwo w raporcie sztumskich służb mundurowych.

Dnia 04-06-2019 o godzinie 19:29 w miejscowości Mleczewo, ratownicy wykonali pomiary na obecność gazów niebezpiecznych w mieszkaniu-wynik wyniósł 0,00 ppm. Tego samego dnia o godzinie 20:59 w miejscowości Sztum, na ul. Mickiewicza, Plama strażacy zmyli substancję organiczną z jezdni.

Dnia 05-06-2019 o godzinie 10:32 w miejscowości Gościszewo, samochód osobowy uderzył w drzewo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe. Kierowali również ruchem. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Tego samego dnia o godzinie 19:45 w miejscowości  Sztum, na ul. Mickiewicza, zostało usunięte gniazdo owadów. Następnie strażacy w miejscowości Węgry zostali wezwani do pożaru kosza na śmieci. Mieszkańcom udało się ugasić pożar przed przybyciem JOP.  Przewietrzono budynek i wykonano pomiary miernikiem wielogazowym – 00ppm.

Dnia 06-06-2019 o godzinie 07:27 w miejscowości Dworek strażacy wezwani zostali do usunięcia roju pszczół. Rój przed przybyciem JOP odleciał.
Dnia 07-06-2019 o godzinie 14:48 w miejscowości Sztum, ul. Mickiewicza, j. Barlewickie strażacy zostali wezwani do uwolnienia kaczki zaplątanej w żyłkę wędkarską.
Dnia 08-06-2019 o godzinie 15:29 w miejscowości Zajezierze, służby usunęły drzewo z jezdni. Następnie o godzinie 16:11 w miejscowości Stanówko, gaszono palącą się suchą trawę. O godzinie 19:39 w miejscowości Kielmy, doszło do pożaru sadzy w kominie. Ratownicy wybrali pozostałości z paleniska. Strażacy weszli na dach. Przeczyszczono przewód kominowy przy pomocy kuli oraz wybrano sadze z przewodu kominowego. Sprawdzono komin na całej wysokości w celu sprawdzenia ewentualnych pęknięć. Wystawiono zakaz eksploatacji przewodu kominowego do czasu wystawienia pozytywnej ekspertyzy kominiarskiej. Do ostatniego wezwania w tym dniu strażacy udali się o godzinie 20:15 do Mikołajek Pomorskich, gdzie usunięto rój pszczół ze ściany budynku.
Info: KP PSP Sztum
Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.