Wydanie nr 200/2019, Piątek 19.07.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Arseniusz, Marcin, Wincenty, Lutobor, Rufin, Zdziesuł, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Malborku powstanie nowy pawilon handlowo – usługowy.

  • Wydanie nr 200/2019
  • 10 lipca 2019, 10:54
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 16 komentarzy
W Malborku powstanie nowy pawilon handlowo – usługowy. fot. retailnet.pl
W przyszłym roku otwarty zostanie najnowszy obiekt handlowo – usługowy w Malborku, usytuowany w bliskim sąsiedztwie marketu Lidl. W parku handlowym o powierzchni 2,1 tys. mkw. wejście do każdego sklepu będzie osobne bezpośrednio z parkingu. Znajdą się tam sklepy sieciowe z branży sportowej, modowej, obuwniczej, drogeryjnej i RTV AGD. Do dyspozycji klientów ma być 70 miejsc parkingowych, które usytuowane będą przy obiekcie.

Zdaniem inwestora, spółki Galeria Malbork Sp. z o.o., głównym atutem nowego obiektu handlowego w Malborku będzie lokalizacja. Park handlowy będzie dobrze skomunikowany z centrum miasta oraz osiedlami mieszkaniowymi znajdującymi się w bezpośrednim sąsiedztwie. Będzie można do niego dojechać zarówno z ulicy Gen. de Gaulle’a, jak i ulicy Chodkiewicza.

Według tablicy informacyjnej umieszczonej na terenie budowy wynika, że planowany termin zakończenia robót budowlanych nastąpi w lutym 2020 r.

Redakcja

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
PIS
PIS 14.07.2019, 11:12
Tadzik z Malborka jedynką na liście wyborczej w Starym Polu.
Chłop
Chłop 13.07.2019, 08:01
.......................to nie pawilon tylko raczej taka stodólka a nawet chlewnia raczej obórka.
Ernest
Ernest 12.07.2019, 18:28
Hej ciemna maso! Prywatny inwestor na prywatnie zakupionej ziemi od prywatnego sprzedawcy, może sobie postawić nawet 10 pawilonów handlowych.
Wolny rynek.
Biznesmen
Biznesmen 12.07.2019, 11:33
...........................ja tak na wszelki wypadek już zaklepałem sobie 3 pawilony na przyszłość. Bedę sprzedawał warzywa, czosnek, ryby, zegarki i kwiaty oraz suknie ślubne.
Jack
Jack 11.07.2019, 20:02
Na powierzchni 2,1 tys. mkw. można by było postawić nie mały zakład produkcyjny itp. Tak do wiadomości władz miasta !!!!!!!!!! Każdy malborczyk żeby kupował musi mieć za co !!!!
A ŻEBY MIEĆ ZA CO, TO W MALBORKU JEST POTRZEBNY PRZEMYSŁ ZAKŁADY PRACY, które dadzą dochody i godną pensję. PODKREŚLĘ !!! MAMY DOŚĆ PSEUDO GALERII PASAŻY HANDLOWYCH ITP. W DOBIE BEZROBOCIA W NASZYM MIEŚCIE !!!!