Wydanie nr 51/2020, Czwartek 20.02.2020
imieniny: pokaż (4 imiona)Leon, Ludomira, Leona, Aulus
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowodworskie klasy maturalne Zespołu Szkół wzięły udział w Gdańskim Salonie Maturzystów.

Nowodworskie klasy maturalne Zespołu Szkół wzięły udział w Gdańskim Salonie Maturzystów. fot. mgr Gabriela Figacz doradca zawodowy kierownik praktycznej nauki zawodu
Dnia 09 września 2019 roku  klasy maturalne Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim wzięły udział w Gdańskim Salonie Maturzystów, organizowanym już po raz trzynasty przez wydawnictwo „Perspektywy” na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję wziąć udział w wykładach ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na temat egzaminów maturalnych z matematyki, języka polskiego, języków obcych, WOS-u, czy historii. Obecni doradcy zawodowi służyli fachowymi poradami, dotyczącymi wyboru dalszej ścieżki kształcenia.   
Przygotowane zostały stoiska uczelni z regionu i całej Polski, na których można było uzyskać niezbędne informacje o wymaganiach rekrutacyjnych i szczegółowej ofercie studiów. Uczniowie mogli także zakupić repetytoria do powtórzenia materiału z  wybranych przedmiotów, które mają zamiar zdawać na maturze. Ci, którzy zarejestrowali się na stronie internetowej salonu, otrzymali egzemplarz „Perspektyw- Ogólnopolskiego Informatora Maturzystów 2020”, w którym zamieszczone  zostały rankingi 68 najpopularniejszych kierunków studiów. 

Info i foto: mgr Gabriela Figacz doradca zawodowy kierownik praktycznej nauki zawodu

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.