Wydanie nr 157/2020, Piątek 5.06.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Walter, Waleria, Dobrociech, Bonifacy, Nikanor, Igor, Hildebrand, Hildebranda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Studniówka I I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim

Studniówka I I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim fot. Facebook Gmina Nowy Dwór Gdański/ Krystian Falk
Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim miała się odbyć w dniu 18.01.2019 r. Ze względu na ogłoszenie żałoby narodowej po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odwołano i przeniesiono bal studniówkowy na dzień 01.02.2019. Zabawa odbyła się w Żuławskim Domu Kultury w Nowym Dworze Gdańskim

Życzenia udanej zabawy studniówkowej oraz  sukcesów podczas matur uczniom złożył Dyrektor szkoły Pan Marian Kwoczek, oraz Starosta Nowodworski Pan Jacek Gross. Nie zabrakło podziękowań od maturzystów dla wychowawców oraz nauczycieli.
Bal na 100 dni przed maturą otworzył polonez. Młodzież uczyniła wszystko, aby przed zgromadzonym gośćmi wypaść jak najlepiej. Przygotowania ze strony wychowawców oraz komitetu studniówkowego trwały już od listopada. Tegoroczni maturzyści oraz zaproszeni goście znakomicie bawili się  do białego rana.

Info: Wychowawca Beata Kloska-Dziewirz

Foto: Facebook Gmina Nowy Dwór Gdański/ Krystian Falk

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ania
Ania 08.02.2019, 10:32
Troche weselne klimaty niektorych sukienek, ale kilka dziewczyn bardzo eleganckich w czarnych dlugich sukniach, odpowiednich do okazji. Powodzenia na maturze! :-)