Wydanie nr 150/2020, Piątek 29.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Czysty Aniołek” w Sztumie

 „Czysty Aniołek” w Sztumie fot. MGOPS Sztum
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie informuje,  że po raz kolejny włączył się do Akcji „Czysty Aniołek”. Akcja trwa do 10 czerwca 2019 r.

W związku z powyższym MGOPS zachęca do przekazania różnego rodzaju środków czystości w postaci: szamponów, mydła, płynów i żeli do mycia, past, szczoteczek do zębów, a także odżywek do włosów i ręczników. Akcja organizowana jest dla dzieci z najuboższych rodzin. Paczki zostaną przekazane do rodzin przez pracowników socjalnych i asystentów rodzin po zakończeniu akcji.
Jak wziąć udział?

Zorganizuj zbiórkę w swoim środowisku: szkole, przedszkolu, zakładzie pracy, podczas domowej uroczystości. Każdy może przynieść dowolną rzecz według swoich możliwości. Następnie wypełnij kartę informacyjną, włóż ją do paczki i gotową paczkę zanieś do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie przy ul. Mickiewicza 39, pok. nr 6. Możesz również osobiście przynieść środki czystości do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie przy ul. Mickiewicza 39, pok. nr 6. Zebrane środki czystości zapakuj do siatki, pudełka. 

To nie jest akcja Stowarzyszenia, to jest akcja, która powinna wzbudzić reakcję u nas wszystkich!

Zwracamy się z ogromną prośbą do wzięcia udziału w akcji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt  z tut. Ośrodkiem pod nr tel.: 055 640 63 33 lub  055 640 63 42 oraz pod adresem e-mail: a.chmielewska@mgopssztum.pl

Info i foto: MGOPS Sztum

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.