Wydanie nr 152/2020, Niedziela 31.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Teodor, Petronela, Petroniusz, Petronia, Kancjusz, Kancjan, Kancjanela, Noe
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci na pikniku rodzinnym w Ostaszewie

Policjanci na pikniku rodzinnym w Ostaszewie fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W sobotę nowodworscy funkcjonariusze brali udział w festynie pn. „Postaw na rodzinę”, który odbył się w Ostaszewie. Radiowóz oraz policyjne motocykle cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i dorosłych. Nie zabrakło również pogadanki o bezpieczeństwie.

W sobotę w parku mieszczącym się w Ostaszewie funkcjonariusze z nowodworskiej jednostki brali udział w festynie rodzinnym w formie pikniku pn „Postaw na rodzinę”. Termin pikniku nie był przypadkowy, gdyż odbył się w Dzień Dziecka. Podczas spotkania funkcjonariusze omówili czym zajmuje się policjant oraz przedstawili specyfikę pracy poszczególnych wydziałów. W trakcie trwania spotkania dzieci mogły poczuć się jak prawdziwy policjant, wchodząc do radiowozu czy siadając na motocykle. Uczestnicy sami mogli włączyć „koguty” i przeprowadzić konwersację przez stację. Policjanci pokazali również sprzęt, który używany jest podczas codziennej służby. Dzieci z zainteresowaniem słuchały jak mundurowi opowiadali o swoim zawodzie. Podczas zabawy i oglądania sprzętu policyjnego nie zabrakło również pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, o którym mówili policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze chętnie odpowiadali na zadawane pytania. 

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.