Wydanie nr 147/2020, Wtorek 26.05.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Niezapomniane utwory wielkich artystów podczas Zaduszek Muzycznych w Nowym Stawie.

Po raz kolejny Galeria Żuławska w Nowym Stawie gościła wspaniałych muzyków. I to naszych, pochodzących stąd artystów. Podczas sobotnich Zaduszek Muzycznych, zorganizowanych przez Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki, przed publicznością zaśpiewali: Paulina Czapla, Zdzisław Gabriel, Karolina Kinder – Osijewska, Krzysztof Majda oraz Anna Szatybełko.

W Dzień Zaduszny wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli i oddajemy się zadumie o tym, co bezpowrotnie minęło. Nie oznacza to jednak, że zapomnieliśmy o nich, bowiem pamięć o nich jest w nas wciąż żywa. To nie tylko zdjęcia w albumie, listy i laurki. To również literatura czy muzyka.

Tego dnia wspominamy również wielkich twórców, którzy odchodząc, zostawili nam swój dorobek artystyczny. Właśnie 2 listopada br. w Galerii Żuławskiej można było posłuchać wspaniałych, niezapomnianych i ponadczasowych utworów wielu znakomitości polskiej sceny muzycznej, których już nie ma wśród nas. Dzięki ich piosenkom, w fantastycznym wykonaniu naszych lokalnych artystów, zebrana publiczność mogła przenieść się w muzyczną przeszłość.

Zapraszamy państwa do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.