Wydanie nr 266/2020, Wtorek 22.09.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bardzo duże straty po włamaniu do kiosku w Nowym Stawie. Policja prosi o pomoc.

Potrzebna pomoc świadków. W weekend doszło do włamania do kiosku przy głównym rynku w Nowym Stawie. Straty są bardzo duże, dlatego policja bardzo prosi osoby, które mogą mieć wiedzę na temat zdarzenia o pomoc w złapaniu sprawcy lub sprawców. Kontakt z funkcjonariuszami może być anonimowy.

Komisariat Policji w Nowym Stawie Komendy Powiatowej Policji w Malborku prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy/ów oraz odzyskania utraconego mienia z kradzieży z włamaniem do KIOSKU „RUCHU” w Nowym Stawie przy Rynku Kościuszki, które to miało miejsce w dniach od 09.11.2019r godz. 14.00 do 11.11.2019r godz. 7.00.

 

W związku z powyższym Komisariat Policji w Nowym Stawie zwraca się z prośbą do osób posiadającą jakąkolwiek wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia o kontakt z Komisariatem Policji w Nowym Stawie. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy i zapewniamy anonimowość.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
krystyna40
krystyna40 18.11.2019, 15:20
Ja mam mieszkanie zabezpieczone, opłacam parę złotych składki członkowskiej w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa (ratownictwo.org)i śpię spokojnie. Przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania. Ponadto jeżeli zacznie ulatniać się gaz lub powstanie pożar to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną.

Wiem, że rencistom i emerytom, których nie stać na zakup centralki alarmowej dają ją za darmo. Mają też opcję, że jak ktoś dostanie zawału serca to jednym przyciśnięciem w noszonym przy sobie breloczku lub telefonie mogą wezwać Pogotowie Ratunkowe. To samo dotyczy napadu. Załatwiłam u nich taki zestaw do wzywania pogotowia swojej 75-letniej sąsiadce. Dostała go od nich bezpłatnie bo z mizernej renty nie była w stanie kupić sprzętu. Na składki ją akurat stać, więc nie prosiła o zwolnienie, tym bardziej, że z tych składek oni kupują zestawy alarmowe dla kolejnych rencistów. Uważam, że na prawdę robią olbrzymią, pożyteczną robotę. Moim zdaniem to wielka sprawa. Sama jak się o nich dowiedziałam to najpierw nie wierzyłam, a potem byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Myślę, że wielu ludzi nie wie, że taka sieć działa i dlatego co jakiś czas dochodzi do takich strasznych nieszczęść. Wielu ludzi mogłoby żyć. Pytałam ich dlaczego się nie reklamują. Odpowiedzieli, że są organizacją całkowicie non profit i nie mają pieniędzy na opłacanie reklam, a te co mają przeznaczają na zakup sprzętu dla rencistów, żeby jak największej liczbie rencistów pomóc.

Media chętnie pokazują, piszą i mówią o ludzkich tragediach, ale ani słowem nie wspominają o tym, że dzięki działaniom społecznego Sztabu Ratownictwa SKSR ci ludzie mogliby żyć dalej. Uważam, że warto o tym mówić.
Zenek
Zenek 14.11.2019, 20:28
.......................proszę sobie wyobrazić taką sytuację. Sala Sądowa trwa rozprawa. Świadkowie muszą się przedstawić z imienia i nazwiska a koledzy bandziora czy złodzieja siedzą na sali i wszystko notują a nawet robią zdjęcia. Zaraz po wyjściu z sali nawet na korytarzu sądowym można się przekonać czym to grozi ! Tylko osoba głupia bez wyobraźni zgodzi się zostać świadkiem. Prawo tylko teoretycznie chroni świadka !
Jacek
Jacek 14.11.2019, 12:53
Młody byku Ty coś wiesz
NS
NS 14.11.2019, 10:25
Wcześniej to chociaż Czarnobaj pilnował, ale teraz to przedstawili :-) Ciekawe ile czasu jeszcze będzie zajmował miejsce parkingowe :-)
Malysz
Malysz 14.11.2019, 09:55
Dokładnie, będziesz świadkiem a pieski cię zostawią Lepiej nic nie widzieć
Tulipan
Tulipan 14.11.2019, 23:59 (odpowiedź do Malysz)
Tak jak tobie krzywda by się stała ciekawe jakbyś się czuł wiedząc że pan x wie ale mówi że nic nie widział