Wydanie nr 221/2020, Sobota 8.08.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

XI sesja Rady Powiatu Malborskiego. Zobacz na żywo

XI sesja Rady Powiatu Malborskiego. Zobacz na żywo fot. Kanał YT Powiat Malbork
Data: 2019-11-28, godzina 13:00. Miejsce obrad: Sala Konferencyjna w Starostwie Powiatowym w Malborku, Plac Słowiański 17 I piętro.
Porządek

1. Otwarcie obrad sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności. 

3. Przyjęcie porządku obrad. 

4. Przyjęcie Protokołu z X sesji Rady. 

5. Informacja z międzysesyjnej pracy Zarządu Powiatu. 

6. Interpelacje i zapytania. 

7.Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie udzielenia w 2020 roku pomocy finansowej gminie 

Miłoradz - referuje Sylwia Grabowska, główny specjalista w Wydziale Edukacji.

8. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie uchwalenia „Rocznego programu współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020”- referuje Sylwia Grabowska, główny specjalista w Wydziale Edukacji.

9. Podjęcie uchwały rady powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na poszczególne zadania w 2019 roku - referuje Wioletta Jachim, kierownik PCPR w Malborku.

10. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu malborskiego oraz harmonogramu dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu malborskiego na okres od 01.01.2020 r. do 30.06.2020 r. - referuje Patrycja Pawlikowska - Słodownik, z-ca dyrektora Wydziału Organizacyjnego i Polityki Społecznej.

11. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie ustalenia przebiegu odcinków dróg powiatowych nr: 2340G od granicy powiatu nowodworskiego do granicy Miasta Nowy Staw, 2919G od najazdu na most na rzece Świętej do drogi krajowej nr 55, 2926G od miejscowości Pordenowo do granicy Miasta Nowy Staw, położonych na terenie powiatu malborskiego - referuje Marek Gumprecht, dyrektor Wydziału Infrastruktury i Inwestycji.

12. Podjęcie uchwały rady powiatu malborskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2019 rok- referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.

13. Podjęcie uchwały rady powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu na 2019 rok - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.

14, Podjęcie uchwały rady powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Malborskiego na lata 2019 – 2030 - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.

15. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie rozpatrzenia petycji CASUS NOSTER Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Cezary Łakomy - „Petycja w interesie publicznym” - referuje Tomasz Rażewski, przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

16. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie rozpatrzenia petycji Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego FROB dotyczącej wprowadzenia płatności bezgotówkowych w Starostwie Powiatowym w Malborku - referuje Tomasz Rażewski, przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

17.Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie rozpatrzenia petycji mieszkańców sołectwa  Tropiszewo o dokończenie budowy chodnika przy drodze powiatowej wraz z jego przedłużeniem i budową zjazdów - referuje Tomasz Rażewski, przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

18. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach, zapytaniach radnych i udzielonych odpowiedziach oraz wniesionych skargach, wnioskach i petycjach.

19. Wolne wnioski i oświadczenia.

20. Zamknięcie XI sesji Rady Powiatu. 

Info: Starostwo Powiatowe w Malborku

video / foto: Kanał YT Powiat Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.