Wydanie nr 221/2020, Sobota 8.08.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uroczyste przekazanie nowego wozu ratowniczo – gaśniczego w Starym Polu. Foto i wideo relacja.

Zapraszamy państwa do obejrzenia wideo relacji z uroczystego przekazania druhom w dniu dzisiejszym nowego wozu ratowniczo – gaśniczego.

Przypomnijmy:

W dniu 12 listopada 2019 r. w Urzędzie Gminy Stare Pole, Wójt Gminy Marek Szczypior podpisał z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Polu umowę na dofinansowanie zakupu nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego. Spełniła się obietnica, którą Wójt Marek Szczypior złożył strażakom w ubiegłym roku.

Konsekwencja w działaniu i starania w celu pozyskania jak największego dofinansowania przyniosły upragniony efekt. Gmina Stare Pole na zakup nowego samochodu przeznaczyła 400 tys. złotych. Dalsze środki uzyskano z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz od Komendanta Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. Nowoczesny samochód ratowniczy, długo wyczekiwane marzenie strażaków z OSP w Starym Polu w dniu dzisiejszym został oficjalnie przekazany.

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.