Wydanie nr 266/2020, Wtorek 22.09.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Likwidacja linii autobusowych pomoże MZK? Wspólne posiedzenie Komisji Gospodarki i Finansów.

Nierentowne linie zostaną zlikwidowane? Taki plan restrukturyzacji spółki MZK przedstawiła prezes, Małgorzata Zemlik podczas wspólnego posiedzenia Komisji Gospodarki i Finansów. Rozwiązanie nie przyniesie oszczędności, lecz pozwoli zwiększyć liczbę kursów na innych liniach co przyniesie większe zyski z biletów.

W trakcie wspólnego posiedzenia komisji wysłuchano planu restrukturyzacji MZK. Prezes spółki przedstawiła pomysł likwidacji najmniej rentownych linii i niektórych połączeń. Rozwiązanie nie będzie niosło za sobą konieczności zwolnień, gdyż w zamian zostaną uruchomione dodatkowe kursy na najbardziej dochodowych liniach.

Obecnie jest to wyłącznie propozycja zamian.

 

 

Więcej szczegółów w nagraniu z posiedzenia komisji.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
romek
romek 22.12.2019, 19:10
Miasto Ustka ma darmową komunikację miejską.
rybałt
rybałt 20.12.2019, 10:50
Słów brak!!!
Jacek
Jacek 20.12.2019, 10:08
Zlikwidować linie autobusowe podnieść ceny biletów super plan poprawy rentowności malborskiego mzk brawo pani prezes skąd pani bierze te pomysły . Mam też pomysł na pani prace podnieść pani pensję i zlikwidować niektóre obowiązki
Zgroza
Zgroza 20.12.2019, 07:21
Dopóki przy "władzy" będa obecne osoby-PATOLOLIA ŻYCIA Mieszkańców i Miasta nie bedzie miała końca! "Rada Miasta" przyklepuje,co im nakazuje lewicowa "góra".MZK? Jako pierwszy KROK-ZLIKWIDOWAĆ NIEUDOLNA panią prezes! Dosyć kolesiostwa i układów,kosztem mieszkańców i naszych portfeli! Panowie:Charzewski,Wilk,Barnaś-nie są WŁASCICIELAMI Miasta i Mieszkańców,oni mają S Ł U Ż Y Ć ,słuchać z POKORĄ głosu mieszkańców! Brak KINA,Brak swobodnej KONKURENCJI dla taksówkarzy!WSZYSTKO jest blokowane przez lobby,którym ta "Trójca" nieuodolna ULEGA! Malbork skazany jest na STAGNACJĘ na kolejne lata,a ZADŁUŻENIE Miasta,przez tych facetów na POKOLENIA! Na BUTĘ,AROGANCJĘ i BRAK KOMPETENCJI dla tych panów jest SĄD! Zbiorowy POZEW o ODWOŁANIE ich i "rady miasta"?
Erw
Erw 20.12.2019, 00:47
Zeby kierowca dowiadywał się takich rzeczy z portalu a nie z firmy .....