Wydanie nr 152/2020, Niedziela 31.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Teodor, Petronela, Petroniusz, Petronia, Kancjusz, Kancjan, Kancjanela, Noe
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Już w niedzielę, 12 stycznia br. gmina Miłoradz po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie gospodarzem sztabu będzie Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu. W organizację imprezy zaangażowani są pracownicy szkoły, GOKiS oraz członkowie Stowarzyszenia Młodzi dla Żuław. Partnerami wspierającymi akcję są także Szkoła Podstawowa w Kończewicach oraz OSP Miłoradz.

Podczas finału WOŚP nie zabraknie prezentacji artystycznych dzieci i młodzieży z terenu gminy, kiermaszu domowych wypieków, loterii fantowej, popcornu, waty cukrowej oraz strefy rekreacji dla najmłodszych z dmuchaną zjeżdżalnią i pneumatycznym placem zabaw, do odwiedzenia której zapraszać będą Minionki - bohaterowie popularnego filmu animowanego.

Nie zabraknie również licznych aukcji i licytacji.  Uczestnicy będą mogli nabyć mnóstwo gadżetów ofiarowanych przez sponsorów. Na chętnych czekać będą kalendarze, kubki, koszulki, książki, płyty, a także vouchery na usługi fryzjerskie, kosmetyczne czy restauracyjne” - informuje Anna Celiowska-Nietrzebka - szef miłoradzkiego sztabu WOŚP. Liczba rzeczy przekazanych na licytację z dnia na dzień rośnie, zapraszamy cały czas wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć organizację tegorocznego finału.

Sztab orkiestrowy przygotował dla uczestników także warsztaty tworzenia ekotoreb z grafikami, a także niespodziankę dla Jurka Owsiaka, w której będzie mógł wziąć udział każdy uczestnik miłoradzkiego grania. Główną atrakcją finału będzie koncert gwiazdy DISCO zespołu Soleo. Imprezę poprowadzą DJ Marmax i DJ Moroz” - informuje Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

Po raz pierwszy w gminie Miłoradz pojawiły się puszki stacjonarne w sklepach, do których już można wrzucać pieniądze, a także możliwość wspierania miłoradzkiego finału on-line poprzez Eskarbonkę, z której dochód zostanie dopisany do wyniku, jaki uda się osiągnąć mieszkańcom Miłoradza. Osoby, które nie będą mogły być razem z nami tego dnia, mogą wspierać nasz finał z każdego miejsca na świecie dokonując przelewu za pośrednictwem Internetu - https://eskarbonka.wosp.org.pl/yjlegh

Zapraszamy do czynnego udziału i wsparcia tegorocznego finałowego grania w gminie Miłoradz. Kwesta uliczna ruszy już o godz. 9, a impreza gminna wystartuje o godz. 14 i potrwa do 18

 

Informacja: Marcin Szesza, Dyrektor GOKiS w Miłoradzu 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.