Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Cisy: Pożar wybuchł w garażu i przeniósł się na dom? Straty są bardzo duże.

„Pożar domu jednorodzinnego, coś się pali, nie wiadomo gdzie jest ogień. Chyba pali się wełna mineralna lub samochód w garażu.” Po tak brzmiącym zgłoszeniu strażacy natychmiast przystąpili do działań ratunkowo–gaśniczych.

Zgłoszenie do PSP wpłynęło o 4:59. Na miejsce zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej oraz druhów z OSP Stogi, Miłoradz oraz Lichnowy. Działania nadzorował komendant PSP Malbork, bryg. Mariusz Dzieciątek. Na miejscu zdarzenia palił się garaż oraz część domu. Nikomu z sześciorga mieszkańców nic się nie stało. Wszyscy o własnych siłach opuścili budynek.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że źródło ognia znajdowało się w garażu. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z malborskiej komendy. Straty oszacowane przez właściciela wynoszą około 200 tys. złotych – poinformował kpt. Damian Tomaszewski, oficer prasowy KP PSP w Malborku.

 

Więcej na temat pożaru w materiale wideo.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.