Wydanie nr 156/2020, Czwartek 4.06.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Trzecia osoba z pozytywnym wynikiem w powiecie nowodworskim.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Dworze Gdańskim podał do publicznej wiadomoości, że 4 kwietnia br. potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u kolejnej, trzeciej już osoby.

 

Z podanej informacji wynika, że jest to mężczyzna w średnim wieku, mieszkaniec powiatu nowodworskiego, który kilkanaście dni temu wrócił do Polski. Po przekroczeniu granicy państwowej został skierowany na 14-dniową kwarantannę domową, którą sumiennie odbywał w miejscu zamieszkania. W komunikacie podano, że stan zdrowia osoby, u której potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 jest dobry, przeprowadzono konsultację lekarską i nie ma potrzeby hospitalizacji.

 

 

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim prowadzi działania przeciwepidemiczne. Dzięki przykładnemu zachowaniu się podczas kwarantanny domowej wyraźnie ograniczono ilość osób potencjalnie zagrożonych zarażeniem, za co serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

Informacja: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.