Wydanie nr 156/2020, Czwartek 4.06.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 8 kwietnia 2020 r.

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 8 kwietnia 2020 r.

 

Raport dotyczący powiatu malborskiego.

Z informacji podanej 8 kwietnia br. wynika, że w powiecie malborskim jest 9 osób poddane kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 232 osoby poddanekwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 6 osób.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Nie ma również żadnej osoby, u której stwierdzono wynik dodatni, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W dniach od 14 marca do 8 kwietnia br. przebadano 55 próbek.

 

 


 

Raport dotyczący powiatu sztumskiego.

Z informacji podanej 8 kwietnia br. wynika, że w powiecie sztumskim jest 19 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 171 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 16 osób.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Nie ma również żadnej osoby, u której stwierdzono wynik dodatni, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W dniach od 14 marca do 8 kwietnia br. przebadano 32 próbki.


 

 

 

Raport dotyczący powiatu nowodworskiego.

Z informacji podanej 7 kwietnia br. wynika, że w powiecie nowodworskim są 4 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 145 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym nie ma żadnej osoby.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Jednak u trzech osób potwierdzono wynik dodatni i wobec nich organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wydały decyzję o izolacji domowej. Potwierdzono negatywny wynik 45 osobom.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.