Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czy znalezione w lesie ciało to zaginiona Paulina?

23 – letnia Paulina Pianka poszukiwana była od 8 marca br., kiedy to wyszła z miejsca zamieszkania w Warszawie i urwał się z nią kontakt. Z informacji podanej przez policję w Łomży wynikało, że mogła przebywać na terenie Nowego Dworu Gdańskiego u swojego partnera. W czwartek aresztowano mężczyznę podejrzanego o zabójstwo kobiety, której ciało znaleziono w lesie w powiecie nowodworskim. Czy to zaginiona Paulina?

 

Z informacji przekazanej przez prokurator Grażynę Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wynika, że 30 kwietnia br. zatrzymany został mężczyzna, który usłyszał zarzut dokonania zabójstwa kobiety poszukiwanej od marca br. Sam wskazał miejsce, gdzie ukrył zwłoki. Ze względu na ich stan – ciało kobiety było rozczłonkowane – nie ma jeszcze 100 % pewności, że jest to poszukiwana Paulina. Tożsamość ofiary mają potwierdzić wyniki badania DNA, które zleciła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

- „Mężczyzna przyznał się i złożył bardzo obszerne wyjaśnienia, jednak na tym etapie śledztwa prokuratura nie udziela treści wyjaśnień, ponieważ będą jeszcze weryfikowane czynnościami w tej sprawie” - powiedziała prokurator Wawryniuk. Dodała, że zaginiona Paulina i zatrzymany mężczyzna znali się i byli w pewnym stopniu w związku partnerskim. Jednak to również będzie weryfikowane w toku śledztwa.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.